World of Warcraft nabídne svým hráčům režim battle royale

MMORPG World of Warcraft oslavuje své dvacáté výročí na scéně. Navzdory některým výkyvům v počtu předplatitelů stále zůstává na vrcholu v tomto žánru her. Posledním vydaným datadiskem je „The War Within”. Nyní tvůrci přišli se šokujícím prohlášením. Pro své předplatitele představil premiérový battle royale režim pod názvem „Plunderstorm”.

Progresivní svět Warcraftu

World of Warcaft se od svého vydání stal okamžitě celosvětovým hitem. Hned v prvním roce bylo zaznamenáno 5 milionů předplatitelů. Další roky číslo předplatitelů rostlo, a na svůj strop narazil v roce 2010 (přes 12 milionů předplatitelů), kdy byl vydán datadisk – Cataclysm.

Od té doby začal počet předplatitelů opět klesat, na 7,8 milionů v roce 2013. O rok později opět počet předplatitelů začal atakovat hranici 10 milionů. Následující roky zájem těžce upadal a následující roky se počet předplatitelů pohyboval okolo pěti milionů.

Aktuální datadisk „The War Within” je desátým v pořadí, další jsou již známy s názvy:

  • Midnight
  • Last Titan

Od datadisku Cataclysm se obraz hry měnil docela rychle a mnoho přidaných novinek, funkcí a usnadnění nelíbí některým hráčům, kteří se rozhodli skončit nebo vrátit k WoW Classic.

Plunderstorm

Společnost na počest své dvacetileté existence představila různé novinky, ale nejnovější z nich doslova vyrazila všem dech. Herní mód Plunderstorm nečekal snad ani největší snílek. Warcraft poprvé vyzkouší herní režim battle royale, který je v online světě tak populární.

Battle royale je určený pro 60 hráčů v jednom zápase. Hru si může zahrát kdokoliv, kdo má aktivní předplatné, nezáleží na verzi hry. Cílem hry je přežití a vítězství. Délka jedné hry se odhaduje zhruba na 15 minut.

Kromě samotné eliminace soupeřů budete moci sbírat také různé zdroje, získávat nové úrovně nebo kouzla, díky čemuž si zpřístupníte různé odměny v daném režimu, ale i v samotné hře.

Tvůrci zvolili Arathi Highlands jako lokaci pro pirátské války. Mód nabízí hru pro jednoho hráče nebo ve dvojici.

Oficiálně Blizzard nevydal prohlášení, jak dlouho bude battle royale k dispozici. Vzhledem k vysoké oblíbenosti u jiných herních titulů se dá odhadovat, že by režim mohl zůstat nebo se v budoucnu někdy vrátit.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Herní obchod

Nenechte si ujít jedinečné akce a slevy v herních obchodech Xzone a JRC!

guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments