Velikonoční nadílka: Bezplatná zkušební verze Cyberpunk 2077 pro herní konzole

Polská společnost CD Projekt potěší všechny, kteří si ještě nezakoupili Cyberpunk 2077. Pro hráče herních konzolích PlayStation 5 a Xbox řady X/S bude k dispozici bezplatná zkušební verze základní hry. Zkušební verze bude spuštěna 28. března v 16:00 středoevropského času a skončí 1. dubna v 8:59. Hra je omezena na pouhých pět hodin čistého herního času, přičemž nevyžaduje předplatné.

Vzhůru vstříc do ulic Night City!

Tato chystaná akce je skvělou zprávou pro všechny, kteří si daný titul ještě nezakoupili, ale uvažují o tom. Pět hodin herního času je více než dostatečná doba na to, aby si hráči rozmysleli, zda si herní titul pořídí.

Hráči budou mít přístup pouze k základní hře, která zahrnuje všechny aktualizace, včetně předchozích, jako například 2.0 nebo 2.1. O herní obsah nepřijdete – jakmile si hru v budoucnu pořídíte, o uložený postup nepřijdete.

Zkušební verze vyžaduje kompletní instalaci, což vyžaduje 99,3 GB volného místa pro PlayStation 5, respektive 103 GB pro Xbox. Pro majitele PC tato akce bohužel neplatí.

Po nepříliš slavném uvedení hry, která vyšla v roce 2020, CD Projekt postupně tuto hru opravil a dnes patří k nejlepším vydaným hrám za poslední roky. Vývojář oznámil zahájení práce na pokračování jménem „Orion”, jehož datum vydání zatím není známé (pravděpodobně 2027-2028).

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Herní obchod

Nenechte si ujít jedinečné akce a slevy v herních obchodech Xzone a JRC!

guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments