Po bohatém březnu přináší Sony slabší nadílku na duben

Předplatné PlayStation Plus se po bohaté nadílce z března dočkají slabšího dubnu. V březnu se hráči dočkali opravdu vyvážené kombinace her, které potěšila téměř všechny. Nyní se hráči dočkají opět „pouze” tří titulů, které ale ničím neurazí. Hráče Overwatch 2 potěší také volně dostupné skiny

PlayStation přichystal velice zajímavou soutěž, která potěší zejména fanoušky fotbalu. Pro více informací čtěte dále.

Immortals of Aveum | PS5

Magická střílečka z prvního pohledu pro jednoho hráče získala celkem pozitivní hodnocení, které ale nestačilo k dostatečnému odběru. Hlavním hrdinou je hezounek jménem Jake, který se připojí k elitnímu řádu bitevních mágů, aby zachránil svět na okraji propasti. Zažijte dobrodružství plné napětí a akce, společně se systémem vylepšení postavy.

Minecraft Legends | PS4, PS5

Minecraft Legends je dalším nabízeným herním titulem v dubnové nabídce. Hru si vychutnají nejen dospělí, ale také děti, a to především díky české lokalizaci. Minecraft Legends nenabízí sice tak kvalitní a pestré možnosti, jako klasický Minecraft, nicméně i tak strávíte spoustu hodin zábavou.

Skul: The Hero Slayer | PS4

Trojici her zakončuje 2D akční plošinovka Skul. Hra má celkem slušné hodnocení serveru metacritic (80 %). Osvoboďte krále démonů a všechny tamní obyvatele, kteří byli uvězněni skupinou hrdinů.

Nezapomeňte si vyzvednout skiny zdarma

Nenechte si uniknout také herní obsah zdarma ke hře Overwatch 2, který je zdarma po omezenou dobu pro členy předplatného PS Plus.

  • 2x legendární skin
  • 7x epický skin
  • 5x battle pass tier skips

Vyhraj 2 lístky na finále Ligy mistrů!

Finále Ligy mistrů se vrací do anglického Wembley. Předplatitelé služby PlayStation Plus mají exkluzivní možnost vyhrát dva lístky na vrchol klubové sezóny. Jeden šťastlivec vyhraje 2 lístky plus dopravu, včetně ubytování v hotelu na dvě noci zdarma.

Dalších 100 členů vyhraje měsíční členství ve službě PlayStation Plus Premium zdarma.

Abyste mohli jít do slosování, budete muset splnit následující kroky:

  • Přidejte si všechny tři měsíční hry do knihovny.
  • Zahrajte si alespoň jednu z měsíčních her.
  • Správně odpovězte na otázky týkajících se dubnových titulů.

Do soutěže se připojíte prostřednictvím tohoto odkazu, který začne platit až od 2. dubna do 30. dubna 2024.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky , , , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Herní obchod

Nenechte si ujít jedinečné akce a slevy v herních obchodech Xzone a JRC!

guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments