Vyšlo Diablo 3: Rise of the Necromancer!

Diablo 3: Rise of the Necromancer je na stáncích – objednávejte! Nejnovější DLC přídavek do Diabla 3 konečně dorazil, a sním také dlouho a tuze očekávaná postava Nekromanta, kterou si nepřímo vyžádali komunitní fanoušci. Mužskou, ale i ženskou postavu Nekromanta budete moci okusit v kampani i v módu adventure. Nekromant je specifickým hrdinou, který může například oživit padlé nepřátele a převést je na svou stranu. Nechybí také kletby z větší vzdálenosti nebo chytré nástrahy mrtvých jednotek jako minové pole.

Součástí DLC rozšíření Rise of the Necromancer jsou také dva rozšířující sloty pro hrdiny a pomocník Goblin. Společně vyšla také aktualizace pro všechny hráče Reaper of Souls a Ultimate edice, ve verzi 2.6.0. Patch přidává taktéž nové lokace a předměty.

Rise of the Necromancer DLC vyjde pro Playstation 4, Xbox ONE a PC a jeho cena je v rozmezí cca 400 – 600 Kč. Pro hráče Diabla 3 na PC je nutné mít k hraní dlc rozšíření také základní hru, což se konzolových hráčů netýká, neboť je pro Playstation 4 a Xbox ONE verzi určena Ultimate Evil Edice.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Herní obchod

Nenechte si ujít jedinečné akce a slevy v herních obchodech Xzone a JRC!

guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments