Výherce poslední soutěže Portalu 2 konečně oznámen

My víme, jsme především web o TF2, ale říkali jsme vám, že se občas budeme věnovat i dalším hrám od Valve. A právě tohle je ten případ. Možná jste zaznamenali, že Valve vyhlásilo před pár měsíci soutěž, jejímž cílem bylo vytvořit klip pro skladbu Exile Vilify od skupiny The National. Ačkoliv měl být vítěz vyhlášen v půlce července, oznámen byl teprve teď. Lepší pozdě, než nikdy, vy už ale určitě chcete vidět, kdo vyhrál. Ještě s dovolením doplníme, že pro vítěze byla slíbena kytara podepsaná všemi členy skupiny, dále balík promo předmětů od Valve a pár herních triček.

Vítězové jsou v podstatě dva, Valve totiž ve svém výběru dospělo ke dvěma nejzdařilejším pokusům, a ne a ne se rozhodnout. Vítěz však může být jen jeden, rozhodla o něm až samotná skupina The National, nicméně druhé video bylo stylově vyhlášeno jako 1.00000000001. místo, přičemž autor kromě kytary obdržel všehny výše zmíněné dárky. Ale dost řečí, tady jsou oba klipy.

Vítěz

1.00000000001. místo

Určitě však doporučujeme zhlédnout i skutečné druhé místo a další oceněné klipy, na něž je odkaz na oficiálním webu soutěže.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Herní obchod

Nenechte si ujít jedinečné akce a slevy v herních obchodech Xzone a JRC!