Vydání Kingdom Come: Deliverance – Royal Edition na Nintendo Switch se blíží

Majitelé herních konzolí Nintendo Switch, buďte na pozoru! Příští týden, v pátek 15. března 2024, vychází na tuto šikovnou konzoli česká pecka Dana Vávry – Kingdom Come: Deliverance se všemi dosud vydanými datadisky. Představte si, že si můžete tuto legendární pecku s příběhem sahajícího do českého středověku zahrát na cestách nebo kdekoliv jinde.

Kingdom Come: Deliverence

Ponořte se do příběhu středověké RPG otevřeného světa v českých zemích. Ve hře ovládáte postavu jménem Jindřich, který je obyčejným synem kováře a svůj čas trávil v hospodě nebo prováděl lumpárny se svými přáteli. Jindřich vždycky toužil být rytířem a jeho přání se mu brzy vyplní.

Bezmocně se stal svědkem nájezdu vetřelců do jeho rodné vesnice, během kterého byla vesnice vypálena a jeho přátelé, včetně jeho rodiny, povražděni. Popadněte meč, vezměte osud do svých rukou a pomstěte své mrtvé rodiče a přátele!

Prozkoumejte středověké Čechy

Prozkoumejte s Jindřichem středověké Čechy a užívejte si dokonale vygenerované herní prostředí, plné autentických míst, přírody a hradů. Každá hra může být jiná, a to díky nelineárnímu příběhu. Vaše rozhodnutí ovlivní celý příběh.

Ovládání hry nabízí specifický způsob boje, které je zpočátku těžké, ale postupem času se stává snazším. Vylepšujte dovednosti, atributy a vybavení, abyste byli silnější a mazanější. V dynamickém světě můžete libovolně bojovat, svádět, krást, vyhrožovat, podplácet nebo přesvědčovat ostatní NPC postavy.

Hra obsahuje všechny datadisky:

  • Tresaures of the Past
  • From the Ashes
  • The Amorous Adventures of Bold Sir Hans Capon
  • Band of Bastards
  • A Woman’s Lot

Poslední datadisk nabízí možnost zahrát si za jednu z původních postav, Terezu, a zjistit, jakému osudu čelila, když nájezdníci vpadli do Skalice.

Hra obsahuje české titulky, český dabing je zdarma ke stažení v Nintendo eShopu.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Herní obchod

Nenechte si ujít jedinečné akce a slevy v herních obchodech Xzone a JRC!

guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments