Vraťte se zpátky v čase se Steamem! EA nabízí herní klasiky za pakatel

Herní společnost Electronic Arts přichází se slevami, které potěší všechny nadšence a pamětníky old school her. Slevy na tyto herní klasiky naleznete na Steamu. Získat tyto klasiky již není tak obtížné, jak v minulosti bývalo. Doposud bylo možné získat některé starší tituly na GOGu nebo jinde. EA se teda zařadila mezi další giganty, kteří nabízí své hry právě na Steamu.

Fanoušky potěší seznam dostupných klasik

Mnozí z Vás jsou určitě netrpěliví zjistit, o jaké herní tituly jde. V nabídce je hned devět titulů, které budou k mání do 21. března. Zde je seznam nabízených her:

  • Command & Conquer – The Ultimate Collection
  • SimCity 3000 Unlimited
  • Populous
  • Populous 2: Trials of the Olympic Gods
  • Populous: The Beginning
  • Dungeon Keeper Gold
  • Dungeon Keeper 2
  • Sid Meier’s Alpha Centauri Planetary Pack
  • The Saboteur

Osobně nejvíc mě zaujala kolekce C&C, která je k získání 9,88 €, což odpovídá 261,30 Kč v momentálním kurzu. Tato ultimátní kolekce obsahuje 17 titulů pod tímto názvem. Vraťte se zpět v čase a prožijte znovu nostalgii.

Herní klasiky

V SimCity 3000 Unlimited si můžete postavit vlastní město podle svých představ. Ovlivněte tvář města a jeho prosperitu. Oproti předchozím dílům je vyžadováno internetové připojení, abyste mohli kooperovat s dalšími hráči.

Ve hře Populous ujímáte roli boha. Vašim cílem ve hře je vést své následovníky přes směr, manipulaci a božský zásah s cílem eliminovat následovníky jiného vyznání. Hra patřila k nejprodávanějším hrám všech dob.

Máte rádi záporné postavy? Dungeon Keeper je tou správnou hru! Staňte se pánem kobky a spočítejte, kolik hrdinů se vám podaří zabít. Přichystejte pro hrdiny doslova pekelné prostředí! Stavějte místnosti, nastražte pasti, trénujte svá monstra a nedovolte, aby zvítězilo „dobro”.

Sid Meier’s Alpha Centauri je kombinací tahové strategie, budovatelské hry a sociální strategie z 22. století. Cílem hry je kolonizace hvězdného systému Alfa Centauri. Dá se říci, že hra navazuje na Civilization od stejného vydavatele.

Bavila vás Mafia? Pak by vás mohl zaujmout herní titul The Saboteur. Ve hře ovládáte postavu jménem Sean, který se snaží zlikvidovat několik osob odpovědných za smrt jeho blízkých. Ponořte se do prostředí 2. světové války, kde ale nebojujete proti nacistickému režimu, ale proti vybraným osobám!

Rozhodně stojí vyzkoušet i další nabízené zlevněné produkty!

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky , , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Herní obchod

Nenechte si ujít jedinečné akce a slevy v herních obchodech Xzone a JRC!

guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments