Upload vašeho předmětu na Steam Workshop ještě nikdy nebyl jednodušší

Valve se v posledním blogovém příspěvku pochlubilo se zajímavými čísly, které říkají, že zhruba 400 tvůrcům předmětů v Team Fortress 2 bylo vyplaceno už více než deset milionů dolarů, přičemž autoři výtvorů pro nedávný Robotic Boogaloo Update brzy obdrží asi 250 000 dolarů. To je teda síla.

V souvislosti s tím zavedli vývojáři ve hře nový systém uploadu předmětů na Steam Workshop, který je po všech směrech jednodušší. Zkontroluje zda předmět vyhovuje herním standardům a podmínkám, umožní náhled předmětu na konkrétní třídě, zkrátka a dobře, jedná se o významné zjednodušení dřívějších postupů. Pokud navíc váš výtvor novým systémem projde bez problému, obdrží zlatou hvězdu, která všem ukáže, že je item prověřený.

Kromě toho, Valve už chystá nový update, do nějž chce zahrnout právě předměty se zlatou hvězdou, a co je nejdůležitější, neplánují žádný limit předmětů, které s updatem do hry přidají. To zní vážně zajímavě. Nezbývá než doufat, že se v rámci zlaté hvězdy nesejdou jen klobouky, ale i zbraně. Pokud se pustíte do tvorby něčeho vlastního, mějte na paměti, že systém je zatím v beta verzi, takže se můžete setkat s různými chybami.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Herní obchod

Nenechte si ujít jedinečné akce a slevy v herních obchodech Xzone a JRC!