Ubisoft: Multiplayer i do dalších dílů Assassin’s Creed

Těšíte se na multiplayer Assassin’s Creed: Brotherhood? Ano? Tak se těšte i do dalších dílu, neboť Jean-Francois Boivin v rozhovoru pro herní server Eurogamerpotvrdil mutliplayer i do dalších dílů Assassin’s Creed.

„Je to spekulace, ale myslím si, že jsme udělali s multiplayerem skvělou práci a otevírá se nám ještě plno možností na jeho rozšiřování. Taktéž si troufám tvrdit, že multiplayerové komponenty budou s námi v této sérii ještě dlouho,“ řekl producent nového dílu Assassin’s Creed:Brotherhood, Jean-Francois Boivin pro Eurogamer. Tím tedy jasně naznačil, že se tento nápad Ubisoftu líbí a bude v jeho rozvíjení pokračovat i v dalších dílech.

„V herním světě podle mého názoru funguje jedno zvláštní pravidlo. Lidé, kteří prahnout hlavně po multiplayeru, se víceméně nezajímají o singleplayerovou část. A lidé dychtící po singleplayerovém zážitku nejsou až tak hotoví z multiplayeru. A my jsme teď jasně dali této sérii rozdělení: single část hry představuje Assassiny, naopak pro multiplayer jsou typičtí Templáři,„ vysvětluje situaci Boivin. „Ani jednu skupinku však v Brotherhood neošidíme, ježto nadšenci singleplayeru získají naprosto kompletní, plnohodnotnou a zábavnou kampaň, tedy to, co vlastně doopravdy chtějí. Tento díl bude vskutku pro všechny,“ dodává Boivin.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Herní obchod

Nenechte si ujít jedinečné akce a slevy v herních obchodech Xzone a JRC!