TF2 Patch – 5. července 2012

Klasický páteční update tentokrát nepřinesl žádné nové předměty (co také čekat týden po Pyromania Update), zato ale přímo přetéká klasickými opravami. Dočkali jsme se především nových možností nastavení HUD u Pyrovision či v dialogovém okně Advanced Options, nebo opravy Sandviche a Buffalo Steak Sandviche, kdy se při jejich zahození občas nezobrazoval správně jejich model. Stejně tak by se už měla správně zobrazovat týmová barva hatky Robot Chicken Hat a zbraní Equalizer a Escape Plan. Poslední zmíněná zbraň navíc konečně umožňuje zavolat Medica, stejně tak už na hráče s Escape Plan funguje léčení Amputatoru.

Oprav se dočkali i další nové předměty, výstřely z Beggar’s Bazooky už neexplodují na náhodných cílech při nabíjení, opravena byla penalizace za zásahy do těla v případě Hitman’s Heatmakeru, taunt u plamenomentu Rainblower už nemůže zasáhnout protihráče přes zeď, stejně tak byly optimalizovány jeho částicové efekty. Patch nevynechává ani novou mapu sd_doomsday, takže už se nestane, že špička rakety občas zůstane otevřená, i když hráč upustí australium, stejně tak se nestane, že by výtah pokračoval v cestě, když je hráč nesoucí autralium zabit ve stejnou chvíli, co se dotkl plochy výtahu.

Jak bývá zvykem, opět byly aktualizovány některé lokalizační soubory a také gamehaptics soubory. Tentokrát je tedy oprav a úprav opravdu požehnaně. Původní seznam změn můžete najít na oficiálním webu.

Jen tak mimochodem, pokud jste se zaregistrovali na web AdultSwim kvůli obdržení Robot Chicken Hat, a doteď vám nepřišel žádný kód, zkontrolujte svůj e-mail. Dnes byl poslední den, kdy kódy rozesílali.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Herní obchod

Nenechte si ujít jedinečné akce a slevy v herních obchodech Xzone a JRC!