TF2 Patch – 23. dubna 2013

Update: Před malou chvílí Valve vydalo další drobný patch, který oficiálně nemá žádné zdokumentované změny. Na oficiální Wiki se nicméně dočteme, že tato drobná aktualizace umožňuje obarvení předmětu Blind Justice a sdílení informací mezi servery a hráči používajícími Systém SteamPipe (zatím v betaverzi) a všemi ostatními. Tolik k jednomu z nejmenších patchů v historii TF2. Je ale dobré vidět, že se defintivní použití SteamPipe blíží. Snad bude tato změna dostatečně přínosná.

Původní zpráva: Máme tu další patch, který se do velké míry zaměřuje jen na technickou stránku Team Fortress 2. Ze všech změn se sluší zmínit třeba další zlepšení výkonu Linux verze, přidání možnosti „Only allow map files“ do filtru stahování map, opravu materiálů u Diamond/Carbonado Botkiller zbraní nebo aktualizace předmětu Ap-Sap, díky které může být darován nebo lze díky Name/Description Tagu upravit jeho název a popis. Pro kompletní changelog vás tentokrát odkážu na oficiální Wiki.

Proč? Protože nový patch obsahuje i jednu nezdokumentovanou změnu. Ne, nemám na mysli přidání Ap-Sapu do Mann Co. obchodu ani úpravu popisu Festive Winter Crate a Refreshing Summer Cooleru. Mám na mysli přidání krabice RoboCrate, která souvisí s kooperativním módem Mann vs. Machine. Chystání takové krabice by totiž mohlo znamenat příslib nějaké velké události. Zatím jde samozřejmě jen o spekulaci, ale nějak se mi nechce věřit, že by se teď, více než půl roku od vydání módu Valve rozhodlo přidat tématickou krabici bez nějaké větší souvislosti. Tak uvidíme, podle všeho půjde z krabice, která je v drop systému od pátku, získat robotické verze normálních hatek, ale i tak věřím, že může RoboCrate slibovat i něco většího.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Herní obchod

Nenechte si ujít jedinečné akce a slevy v herních obchodech Xzone a JRC!