TF2 Patch – 17. října 2012 + nový blog post

Přestože všichni netrpělivě čekáme na informace o Halloweenu, Valve vydalo obyčejný patch, který přidává velmi důležitou věc do Mann vs Machine, přesněji do placené verze Mann Up. Jedná se o penalizační system, nebo lépe řečeno o systém sankcí za opuštění hry v Mann up (takže máte smůlu, pacholci). K tomu se váže i novinka na oficiálním blogu Team Fortress 2, kde Saxxon Hale popisuje podobnou situaci, kdy ho uprostřed boje s roboty zradil jeho přítel, teď už expřítel, nebo jak píše Saxxon Hale, mrtvý můž.

Valve sepsalo i pravidla, podle kterých poznáte, zda-li jste hru opustili v souladu s pravidly nebo jste se dopustili porušení a stal se z vás tzv. „abandoner“. Abandoner (leaver, zmetek, nazvěte si to, jak chcete) se z vás nestane, pokud se vyvarujete tomuto prohřešku:

  • Opustíte Mann up hru (pro normální neplatí), kde jste nedokončili ani jednu vlnu (je jedno, jestli jste ji splnili) a na serveru je plný počet hráču (takže 5 a vy).

Bylo na čase, aby s tím Valve něco udělalo, otázkou je, zda to bude fungovat. Patch obsahoval ještě pár drobných změn, které naleznete zde.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Herní obchod

Nenechte si ujít jedinečné akce a slevy v herních obchodech Xzone a JRC!