TF2 Patch – 16. listopadu 2012

Aktuálně nejvíc pozornosti strhává Saxxy Awards, ale to Valve nebrání v tom, aby pokračovali ve vydávání patchů. Ten dnešní opravuje především pády hry na Macu během prohlížení loadout obrazovky, dále problémy s pamětí u dedikovaných serverů na Mann vs. Machine, aktivaci holiday módu, možnost mít neomezenou ubercharge/kritické zásahy v Mann vs. Machine na serverech mimo Mann Up, nebo problémy s dedikovanými servery a boty.

Kromě toho přidal dnešní patch i chybějící styly pro předměty Plutonidome, Sir Hootsalot a Bat Outta Hell, opravil chybnou texturu předmětu Jumper’s Jeepcap a týmové barvy klobouku Voodoo JuJu, aktualizoval mapu cp_gullywash_final1 a jak už je zvykem, aktualizoval některé lokalizační soubory a přidal pár obecných oprav pro celý Source engine. Kompletní changelog jako vždy ny oficiálním blogu.

To ale není všechno, dnešní patch přidal i množství promo předmětů. Za předobjednání hry Scribblenauts Unlimited získáte pro všechny třídy dost pošahaný klobouk Cockfighter, a za předobjednání napjatě očekávaného Hitman: Absolution vás čeká hned několik předmětů. Odznak Hitt Mann Badge, klobouk a brýle That ’70s Chapeau (obojí pro všechny třídy), čepici pro Soldiera s názvem Chief Constable, vestu Siberian Sophisticatepro Heavyho, hodinky pro Spye Quäckenbirdt a gumovou kachničku Deadliest Duckling, použitelnou na Snipera, Soldiera, Demomana, Pyra a Enginnera. No, ať už bude nový Hitman propadák nebo absolutní bomba, předměty jsou rozhodně stylové. Obzvlášť ten poslední.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Herní obchod

Nenechte si ujít jedinečné akce a slevy v herních obchodech Xzone a JRC!