TF2 Patch – 12. března 2013

Po delší době tu máme patch, který přidává opravdu něco nového. Pokud jste si v minulosti pořídili diskové vydání soundtracku Portal 2: Songs to Test By, získali jste v TF2 záhadný dárek se jménem What’s in the Portal 2 Soundtrack Box?. Nyní lze dárek konečně otevřít, přičemž vám vypadne předmět Ap-Sap, reskin Spyova sapperu v podobě Wheatlyho, jedné z hlavních postav Portalu 2. Je docela zvláštní, že lze dárek odemnkout až teď, soundtrack je koneckonců k dispozici už velmi dlouhou dobu. Že by Valve chystalo něco nového ve spojení s Portalem 2? Rozhodně bychom se tomu nedivili.

Nový patch také aktualizoval soubory lokalizace a odstranil z drop systému Mann Co. krabice #49, #54 a Salvage krabici #40. Naopak přidal krabice #56, #57 a Salvage #50. No a jak jinak, dočkali jsme se i mnoha promo předmětů. Za předobjednání hry Don’t Starve tu máme vlasy pro Demomana, Engineera, Medica, Heavyho a Scouta Wilson Weave a Ham Shank, melee zbraň v podobě kýty pro všechny třídy kromě Engineera a Spye. Dále patch přidal i předměty pro již vydané hry, u nichž však zatím není známo, jak je lze získat. Jde o Dapper Disquise, masku Handsome Jacka z Borderlands 2 pro Spye, hatku Necromicrown pro Pyra (Army of Darkness), boty Long Fall Loafers pro Scouta na motivy bot Chell z Portalu 2, klobouk pro Spye Bloodhound zpracovaný podle adventurní série Sam & Max a nakonec misc item Samson Skewer v podobě dýky pro Heavyho, jenž se váže k Adult Swim show. Doufejme, že k získání všech předmětů podle her bude stačit vlastnictví každého titulu.

Do hry se také dostaly další předměty, které však zatím nelze nijak získat, ani je oficiální changelog nezmiňuje. Jde o nástroj Mann Co. Painting Set a sadu nových Strange parts. Strange Part Medics Killed, Strange Part Tanks Destroyed, Strange Part Long-Distance Kills a nakonec Strange Bacon Grease. Z hlediska nových předmětů je tedy nový patch rozhodně víc než obsáhlý.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Herní obchod

Nenechte si ujít jedinečné akce a slevy v herních obchodech Xzone a JRC!