TF 2 Patch – 11. srpna 2012 – Valve rozjelo další ARG

Je to jen pár týdnů, co nás Valve naplno zaměstnalo množstvím indicií, které vedlo k vydání Meet the Pyro traileru a Pyromania Updatu, a už tu máme další ARG (augmented reality game), vedoucí k odhalení dlouho propírané tématiky robotů. Zaprvé, v logu na oficiálním webu se objevila další krvavá stopa, tentokrát vedoucí k dvoustránkové závěti Zephania Manna. V ní se píše především to, že byl Zephaniah vydírán svým synem Grayem, o němž byla nedávno řeč, a že jako odpověď přenechal své služce Elizabeth jakýsi „zázračný“ štěrk.

Jak ale můžete vidět v nadpisu, dnešní den přinesl i dalších patch. Ten na první pohled jen přidává .nav soubor pro mapu Kong King a zároveň opravuje chybějící ikonu její známky v Mann Co. obchodě, ale je toho víc. Záhadný předmět Barely-Melted Capacitor, vydaný spolu s několika předměty vedoucími k odhalení Meet the Pyro, je nyní možné nahodit do equip slotu jako všechny další normální itemy. Díky tomu komunita odhalila jakési md5 kódy pro každou třídu, a co víc, pokud použijete taunt High-Five! na někoho, kdo Capacitor používá, objeví se v chatu jedna ze tří speciálních zpráv, v závislosti na dané třídě. V případě Medica se v překladu objeví následující:

Slyšeli jste příběh o tom, jak Destruction PDA, Buzz Killer, Something Special fo Someone Special, Ubersaw, Cowardly Mound, Crate, Buzz Killer, Frying Pan a Administrator nakráčeli do nádoby?

To jsme z toho zase jelen. Tímhle ale dnešní část ARG nekončí, objevil se totiž i zbrusu nový komiks, v němž se Gray Mann konečně objeví na vlastní kůži, a to když vstoupí do mírového rozhovoru značně sešlých bratrů Redmonda a Blutarcha. Jen si to přečtěte sami. Blíží se něco velkého.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Herní obchod

Nenechte si ujít jedinečné akce a slevy v herních obchodech Xzone a JRC!