Team Fortress 2 vítá uživatele Linuxu prostřednictvím nového patche

Team Fortress 2 je pro Linux k dispozici už pár týdnů, ale teprve teď se začíná něco skutečně dít. Pokud pustíte TF2 na Linuxu (nejlépe na Ubuntu, které Valve doporučuje) do konce ) února, získáte speciální misc item Tux, vytvořený na motivy celé maskota celého Linuxu (nezapomeňte přečíst příběh na oficiálním blogu, stojí vážně za to).

Tuxe samozřejmě přidal do hry nový patch, který také přidal medaile pro turnaje ETF2L, ESH a UGC a styl barevných světel pro Festive Stickybomb Launcher (no konečně). Opravil také pády hry spojené s HUD, počítání některých zabití v rámci Strange Parts, špatné zobrazování rukou držících Botkiller Medigun, Botkiller Flamethrower, Stickybomb Launcher a Half-Zatoichi při hraní v Blu týmu, nebo strange započítávání budov zničených sapperem, které ve skutečnosti takto zničeny nebyly. Opravena byla i možnost obarvit Mann Co. Cap a Mann Co. Online Cap, dále Crusader’s Crossbow kvůli špatnému započítávání teamkillů a nemožnost zkouknout všechny dostupné styly daného předmětu v Mann Co. obchodu.

Pokud jde o další změny, byl navýšen možný počet částicových efektů, Map Maker’s Medallion už je možné nabarvit, obarvená Engineer’s Cap už ukazuje při hraní v Red týmu správnou barvu, server s mapou mvm_Bigrock už nepadá při smrti všech hráčů, několik obrázků v rámci backpacku bylo také upraveno kvůli potížím spojeným s mat_picmip, a jak už bývá zvykem, dočkali jsme se i aktualizace lokalizačních souborů.

Zkrátka, dnešní patch je opravdu rozsáhlý. Co je ale hlavní, válka začíná. Teď už budou uživatelé Linuxu ve hře hezky vidět, takže může s klidem začít podobná válka, jako za časů Mac Updatu. A jen tak mimochodem, brzy bychom se nejspíš měli dočkat dalšího patche, už jenom kvůli tomu, že by do hry měly přijít dva promo předměty pro nedávno oznámenou PC verzi Brutal Legend od Double Fine Productions. Konkrétně půjde o Brütal Bouffant a taunt Shred Alert.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Herní obchod

Nenechte si ujít jedinečné akce a slevy v herních obchodech Xzone a JRC!