Spouštíme GameFan!

Někdy něco končí a něco jiného začíná. Lidé se scházejí a někdy, bohužel, i rozcházejí. Stejně tomu je i s GameFan.cz. Už ani nevím, kdy mě napadlo udělat první fanouškovskou stránku. Tipuji, že to mohlo být asi před osmi, možná devíti lety. Letí to hrozně.

Od fanouškovské stránky byl jen krok k serveru, který měl všechny fanweby pod palcem. A tak ve spolupráci s Laku, kterému je potřeba na tomhle místě poděkovat, vzniklo GameCentrum, později HotGames. Jenže jak utíkal čas, opadávalo nadšení. HotGames bylo v jednu chvíli na bodu mrazu, nastal tedy čas pro změnu. A tou by měl být právě GameFan.cz.

Chceme mít jen a pouze kvalitní fanstránky se slušným obsahem i grafikou. Žádné polotovary, žádné nedodělky. Zatím se nám to daří, ostatně posuďte sami. Aby také ne, když jsou v našem týmu samí ostřílení hoši. A pokud byste se chtěli přidat, žádný problém.

Šampaňské, které jsem chtěl vylít na monitor na počest spuštění GameFan.cz jsem už dávno vylil… do sebe, takže mi nezbývá nic jiného, než na tomhle místě poděkovat Steppengoatovi za pevné nervy, Slevinovi a FragManovi za ochotu a čas a všem, kteří do toho šli s námi. Snad nebudete litovat!

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Herní obchod

Nenechte si ujít jedinečné akce a slevy v herních obchodech Xzone a JRC!

guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments