Splinter Cell: Conviction – UPDATOVANÉ

,,Po Rainbow Six: Raven Shield a Ghost Recon dnes UbiSoft Entertainment přišels oznámením svého dalšího titulu inspirovaného prací světoznámého romanopisceToma Clancyho. Nová akční hra ze třetího pohledu ponese název Splinter Cell a jejího vydání bychom se měli dočkatještě na konci tohoto roku, kdy se plánujevypuštění PCéčkové a Xboxové verze.Majitelé ostatních „next-generation“platform si budou muset počkat o něco déle.“ Takto začínalo oznámenie prvého Splinter Cella v newske na Tiscali Games z roku 2002 .

Dnes, 35 dní pred vydaním štvrtého dielu Splinter Cella, na ktorý sa už všetci tešíme, a 4 roky po prvej informácii o SC, sa na webe TFS.com objavili prvé informácie o novom Splinter Cellovi 5. Hra má zatial pracovný názov Splinter Cell: Conviction (Conviction – presvedčenie, rozsudok, usvedčenie), a ono to niesu ani tak informácie, ale skôr štyry artworky.

UPDATE (22.09.2006): čo som si myslel sa stalo a informácia o SCC bola z thefairersects.com odstránená. Ako informuje Eurogamer , na FTP Ubisoftu sa objavil 2GB RAR súbor, kde boli materiály asi zo všetkých pripravovaných hier Ubisoftom (mapr.: Far Cry 2, Prince of Persia, Splinter Cell 5). Právnici Ubisoftu už pracujú na vypnutí fóra, kde to všetko začalo. Ubisoft sa vyjadril k tomuto v zmysle, že urobia kroky, aby sa to v budúcnosti nestalo.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Herní obchod

Nenechte si ujít jedinečné akce a slevy v herních obchodech Xzone a JRC!