Spekulace: Může mít nová Polycount soutěž něco společného s Half-Life 3?

Update: I tentokrát šlo o nevyplněnou spekulaci. Soutěž Escape podle všeho s Half-Life 3 nemá nic společného, ale i tak je odměna pro výherce víc než lákavá. Autoři tří nejlepších výtvorů totiž dostanou několik artworků podepsaných vývojáři z Valve a pár věcí z Valve Store. Absolutní vítěze přitom čeká ještě jednodenní návštěva kanceláří Valve v Seattlu. Už teď výherci závidíme.

Původní zpráva: O soutěžích pro modery, modeláře a návrháře pod záštitou webu Polycount.com jsme mohli v souvislosti s Valve hrami slyšet už několikrát, především v souvislosti s Team Fortress 2. Tentokrát tento web vyhlásil další soutěž, The Escape, která je zaměřena doslova na umění, tedy na tvorbu obrázků a kreseb. Co to může mít společného s Half-Life 3? Ledacos, i když jde zase jen o spekulace.

Zaprvé, stačí se podívat na úvodní artwork. Jedná se sice o fanouškovskou práci, ale je v něm vidět velká podoba se starými artworky Half-Life 2: Episode Three. To samo o sobě může být jenom náhoda, to by ale nesmělo být sponzorem soutěže Valve, a na konci textu by nesměl být text, že výhra od Valve je zatím tajná. Artwork evokující nový Half-Life, Valve jako sponzor a ještě přislíbení tajné ceny pro výherce?

Není divu, že tohle všechno vyvolalo na Steam fórech debatu, jestli třeba výherci nedostanou možnost omrknout nový Half-Life, a třeba se i podílet na jeho vývoji. Valve samozřejmě může nabídnout cokoliv, i tentokrát může jít o něco v souvislosti s Team Fortress 2, ale spojitost s Half-Life 3 zatím vyvrátit nelze. Tak uvidíme. Od Valve koneckonců lze čekat prakticky cokoliv. Znovu nicméně upozorňuji, že jde jen o spekulaci.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Herní obchod

Nenechte si ujít jedinečné akce a slevy v herních obchodech Xzone a JRC!