Remake Star Wars: Battlefront Classic je propadák

Měl to být vzácný okamžik pro všechny fanoušky Star Wars: Battlefront. Nadšení, které provázelo oznámení o vydání remaku této herní klasiky, se změnilo v nechuť v den vydání. Porty starých masivních stříleček ze slavného univerza Hvězdných válek jsou naprosto v katastrofálním stavu. Mohou za to zejména technické potíže.

Velký průšvih

Star Wars: Battlefront je převážně hrou pro více hráčů. Co je naprosto nepochopitelné je, že studio Aspyr připravilo na Steamu pouze tři servery. Pro lepší představu, jeden server pojme 64 hráčů, poptávka byla daleko vyšší, až 10 000 hráčů si v den vydání zakoupilo herní titul a chtělo se zapojit do hraní. Místo hraní zůstali uvězněni ve frontě.

Herní konzole Switch má k dispozici pro své hráče 10 serverů, ale ani tento počet není dostačující. Navíc jsou zaznamenány problémy s kvalitou servery, zejména vysoká odezva, lagy a další chyby zhoršují požitek z hraní hry. Hra nepodporuje cross-play, tedy možnost propojení hráčů napříč různými herními platformami.

I přesto, že se jedná o remake, hráčům neunikly některé nedostatky. Ve hře chybí některé cutscény a v nastavení zmizela možnost přepnutí na invertovanou kameru. Velmi zvláštní je také velikost celé kolekce. PC verze má přes 60 GB, což je až šestinásobek oproti původní verzi. Na Switchi zabírá kolekce 30 GB.

Velmi špatné hodnocení

Tím výčet chyb nekončí, protože hra údajně obsahuje modifikaci uživatele komunity „iamashaymina”, který se dlouhodobě staral o herní titul. Aspyr sice tvrdil, že hra neobsahuje žádný autorský obsah, ale realita je zřejmě jiná. Vydání tohoto remaku je zatím katastrofa, s hodnocením na Steamu kolem 20 procent. Pro fanoušky této franšíze je špatnou zprávou, že stejné studio má na starosti remake dalšího herního titulu „Knight of the Old Republic”.

Podívejte se na následující video:

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Herní obchod

Nenechte si ujít jedinečné akce a slevy v herních obchodech Xzone a JRC!

guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments