Pyromania Update – Den první

Update #2: Do sekce Artworky byly přidány tři nové obrázky ve vysoké kvalitě zobrazující odznak Monkeynautics, Pyra a Poopyho Joea.

Update #1: Ve spodní části hlavní stránky updatu se objevila banánová slupka, pod níž se skrývá několik stránek textu/scénáře, včetně dvojice zajímavých obrázků, kde lze vidět jak Saxtona Halea, tak i ženu známou jen jako Announcer a její asistentku Pauline. Nejspíš se nám tu rýsuje bytelná zápletka, třeba se dočkáme i komiksu.

Původní zpráva: Je to tady. Po několika dnech plných indicií a skrytých odkazů Valve oznamuje nový velký update do Team Fortress 2, Pyromania. Ten v první řadě přinese dlouho očekávaný trailer Meet the Pyro, kromě něj se ale můžeme začít těšit i na novou mapu Doomsday, která představí zbrusu nový herní mód, nesoucí stejný název.

V něm se budou oba týmy přít o to, kdo odpálí raketu, čehož dosáhnou hromaděním potřebného paliva. A proč odpalovat raketu? Jednoduše proto, že v raketě je ukryté Australium, jež musí být doručené opičímu astronautovi Poopy Joe, aby mohl stíhat sovětského vesmírného šimpanze jménem Vladimir Bananas. Nebojte, taky nechápeme. K dispozici je každopádně vtipný leták, nový mód bude navíc provázet i 11 nových achievementů. Zítra se určitě dozvíme další informace, přičemž ve středu bychom se měli dočkat samotného Meet The Pyro i celéhu updatu, i když jako vždy záleží na čase. V našem časovém pásmu se klidně můžeme videa dočkat až ve čtvrtek. Tak tedy na viděnou zítra.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Herní obchod

Nenechte si ujít jedinečné akce a slevy v herních obchodech Xzone a JRC!