První trailer Marvel1943: Rise of Hydra je na světě!

Fanoušci Marvelovek, zbystřete, konečně jsme se dočkali první informace o nově chystané hře z prostředí Marvelu. První vydaný trailer k této pecce vypadá naprosto famózně! Hlavními postavami jsou Kapitán Amerika a Black Panther. Vydaný trailer ukazuje Paříž okupovanou Němci. Záběry byste na první pohled velmi těžko rozeznali od traileru na film.

Co nabídl trailer?

Trailer obsahuje především filmové záběry doplněné krátkými záběry ze hry.

Na videu si můžeme všimnout Paříže, německých vojáků a čtyř hratelných postav, kterými jsou:

  • Kapitán Amerika
  • Black Panther
  • Gabriel Jones
  • Nanali

Gabriel Jones je americký voják a člen Howling Commandos, Nanali je wakandskou špionkou.

Amy Hennig je zárukou kvalitního scénáře

První zmínky o chystaném herním titulu sahají do roku 2021, ale kořeny jsou daleko hlubší. V roce 2019 společnost Skydance Media požádala režisérku a spisovatelku videoher Amy Hennig, aby založila novou herní divizi. Hennig má skvělou reputaci v herním světě, jelikož řídila a napsala scénář k prvním třem dílům Uncharted.

Záběry naznačují, že hra bude dobrodužná, pravděpodobně ve stylu Uncharted. O herní engine se postará Unreal Engine 5. Součástí hry je také MetaHuman Animator, který pomáhá vytvořit realističtější animace obličeje.

Naváže nový Marvel na úspěchy Spider-mana 2?

Marvel Spider-Man 2 si vysloužil hodnocení společnosti Metacritic 90 % a IGN ohodnotilo poslední titul hodnocením 8/10. Zatímco Spider-Mana vydalo Sony Interactive Entertainment (vývojářem bylo Insomniac Games), tak nově chytaný titul Marvel 1943: Rise of Hydra vydá premiérově Skydance New Media, pro kterou to bude první stopa v herním světě.

Marvel vesmír plánuje vydat ještě čtyři herní tituly. Prvním bude Marvel’s Wolverine, o které se opět postará Insomniac Games, a druhým Marvel’s Blade. Ten si vezme na starost Arkane Lyon (Bethesda Softworks). Iron Man a Black Panther účinkují v nezveřejněných titulech.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Herní obchod

Nenechte si ujít jedinečné akce a slevy v herních obchodech Xzone a JRC!

guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments