Prvá česká preview Assassins Creed

Tiscali Games dnes vydalo už dlhšie avizované preview Assassin´s Creed. Čítajte tu. 
V preview sa dočítate o celkom zaujímavom ovládaní, konkrétne pre X360, kde „X“ a „B“ slúžia pre ovládanie ruky, pre hlavu je špeciálna klávesa „Y“ a pre nohy „A“. Takže nás nečaká žiadne bežné ovládanie, kde je pre každé tlačítko definovaná akcia. Vysoko pravdepodobne sa asi tak budú otvárať dvere, že použijete cez gamepad ruku, alebo boje, či rôzne preskakovanie cez prekážky. 

O hru sa stará Montreálska pobočka Ubisoft, ktorá má na rováši aj príbuzného Princa z Persie. A na záver malý úryvok z preview o tom kto sú/boli Assassini: 

 Anglické označení pro osobu, pro níž máme překlad zabiják či vrah, vzniklo na základě působení islámské organizace Hashshashin.To byla militantní odnož muslimů (označovaná dokonce jako sekta či kult), která byla aktivní v rozmezí 8–14.století a vyznačovala se likvidací osob, za níž stály zřejmé politické cíle.Jejich mimořádné schopnosti přesahující hranici sebeobětování (neváhali pro svůj úkol položit i život) zapříčinily,že se stali velice obávanými protivníky. Odtud pak pramení slovo hasishin (označení těchto islámských bojovníků) a nebo hassansin(po jejich lídrovi – Hassan-i-Sabah) a následné odvození anglického assassin.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Herní obchod

Nenechte si ujít jedinečné akce a slevy v herních obchodech Xzone a JRC!