Přijďte na festival sci-fi, fantasy a her PragoFFest 2014

Hráči videoher, deskových, karetních a figurkových her mají možnost si užít velké herny s desítkami konzolí, počítačů a stolů na největším pražském festivalu fantastiky a her od 30. ledna do 2. února 2014. Modrá škole na Hájích přivítá také fanoušky sci-fi, fantasy a hororu v seriálech, filmech, anime, comicsech, knihách a hrách. Ve čtvrtek zcela zdarma

Návštěvníci čtyřdenního festivalu si mohou zahrát pestrý výběr her – od videoher přes hudební, taneční, deskové, karetní, miniatur až po hry na hrdiny. Je připravován bohatý přednáškový program o videohrách ve třech místnostech zároveň. Chybět nebudou besedy a autogramiády s osobnostmi videoherní scény ani prestižní turnaje o ceny.

„PragoFFest ve svém pátém ročníku poprvé poskytne prostor pro ThroneCon – program příznivců seriálu a knih Hra o trůny, nabídne samostatné programy pro hráče her League of Legends a Minecraft, připravujeme ale i řadu dalších novinek, včetně vstupu ve čtvrtek od 18 hodin zcela zdarma,“ řekl Václav Pravda, ředitel festivalu PragoFFest.

Fanoušci sci-fi se dočkají návratu Star Treku a britských seriálů (Sherlock, Merlin, Doctor Who apod.) do programu PragoFFestu, nepřijdou o Star Wars program ani o přehled nejnovějších seriálů. Potěší je předváděcí stánky Matematicko Fyzikální Fakulty UK i program FutureConu, věnovaný vědě a technice.

Fanoušci Japonska a japonských kreslených fenoménů manga a anime ani letos nepřijdou zkrátka v programu J-culture a OrientCon.
Pro příznivce jiných kreslených fenoménů jsou comicsové přednášky v rámci literárního programu Knihovna (ve spolupráci s Městskou knihovnou v Praze a nakladatelstvím Albatros) a PonyCon (pro dospělé příznivce seriálu My Little Pony).

Další programové linie a jejich přednášky, besedy, projekce, soutěže a workshopy jsou připraveny pro fanoušky Pána prstenů a Hobita i obecně fantasy a historie, fanoušky Role Playing Games, ale i pro ty, kdo se chtějí naučit základy tanců, bojových umění a šermu.

Ve speciálním programu lze najít Večer fantazie s pestrým programem včetně kostýmové soutěže a světelné show, pojízdnou knihovnu, výstavu obrazů, premiéru akčního filmu Requel a mnoho dalšího.

Další informace o programu naleznete na stránkách www.pragoffest.cz

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Herní obchod

Nenechte si ujít jedinečné akce a slevy v herních obchodech Xzone a JRC!

guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments