Přes 20 nových obrázků z AC: Brotherhood

Na web dnes přibylo 21 obrázků. Jsou na nich screeny z trailerů i s rozbory. Dále také starší obrázky, které nejsou moc známé.

Všechny najdete v pokračování.

Prvních 6 obrázků nepotřebuje komntář jedná se o artworky ze hry:

  
  

Dajší obrázky už jsou zajímavější. Na prvním je SP mapa, která je v SE edici.

Na druhém je screen z multiplayeru a třetí ukazuje nejspíše další SP mapu.

  

Na prvních dvou obrázcích jsou zaroužkovány zajmavosti, které ba vám neměli uniknout. Poslední screen z 1 traileru ukazuje kolečko s přehledem zbraní. Všimněte si zejména různých kombinací. Například meč+pistole a dýka+vrhací nože. Co má asi být v té prázdné kolonce? 

  

Jak vidíte Ezio si může zašpinit oblek od krve, příkazi dová tím že zvedne ruku a sevře ji v pěst. Na závěr traileru vstupuje do katedrály. Co ho tam asi čeká a kdo tam bude?

  

Další screeny z prvního traileru, vidíme zadávání úkolů hašašínům, místa kam jedou… Rozhodně se na to koukněte. Hlavně tam místa jsou zajímavá a to určitě nebyla všechna Například: Indie, Velká Británie, Německo…

  

Na prvních dvou screenech je vidět mapa, Řím je tak velký, že Ezio má na výběr ze 2 druhů pohledů. šimněte si zejména různých značek na mapě npař: L (leonardo) je tam 2×, znak rodu Auditore (Asi Eziovo sídlo v Římě), a pak asi deseti černých věžiček s bílím erbem uprostřed, které jsou i volných míst hašašínů. Náhoda? Mimochodem zatí m jso z traileru známy 3 čtvrti: Downtown, Antique, Country side

Poslední je billboard na letošní E3, který je opravdu ohromný

  

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Herní obchod

Nenechte si ujít jedinečné akce a slevy v herních obchodech Xzone a JRC!