Postřehy a zajímavosti ohledně nejnovějších updatů

V současné době se snad nedá pochybovat o tom, že události posledních dvou dnů, tedy vydání dvou nezdokumentovaných patchů, mají vést k odhalení a následnému vydání nového velkého updatu, jemuž by měl dominovat dlouho očekávaný Meet the Pyro trailer. Hlavní pozornost na sebe samozřejmě poutá 7 záhadných itemů, jež byly do hry přidány včera.

Vic ze zahraniční fansite lambdageneraion.com se pustil do menšího rozboru, který se s dovolením pokusíme přetlumočit. Základní zajímavost je ta, že update, jenž předměty přidal, se objevil přesně 4 roky po vydání původního Pyro updatu. Náhoda? Ani ve snu. Rozhodně stojí za zmínku i fakt, že Barn Door Plank a Secret Diary jsou očividně zasaženy ohněm. Za pozrnost ale stojí i označení viditelné na Damaged Capacitor, konkrétně 6.22V1500. Toto označení v sobě pravděpodobně skrývá datum vydání samotného updatu nebo něčeho jinak významného, a to 22. června (6.22), což je tento pátek, tedy zítra. Stejně tak existuje možnost, že Valve nějak zkouší nahrát faktu, že se již brzy dočkáme třístého updatu (aktuální počítadlo na oficiálním webu ukazuje 298. uktualizací).

Bohužel se stále neví, s čím může mít spojitost poslední upomínka na Sherloca Holmese. Možná vás však bude zajímat, že dva z oněch záhadných sedmi předmětů patří mezi opravdové vzácnosti, jež byste si měli střežit jako oko v hlavě. Obzvlášť Secret Diary. Podle posledních statistik vlastní tento předmět pouhých 9 hráčů z celé TF2 komunity! Dost možná jde tedy o vůbec nejvzácnější předmět vůbec. Damaged Capacitor přitom vlastní o něco více hráčů, konkrétně 74. Pokud vám tedy jeden z těchto předmětů padne, neprodávejte je jen tak. Každopádně, to by bylo prozatím vše. Valve jsou odjakživa velcí tajnůstkáři, takže se můžeme dočkat prakticky čehokoliv. Tím pádem by tato novinka nemusela být ojedinělý případ. Pokud to tak je, nashledanou udalšího souhrnu zajímavostí.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Herní obchod

Nenechte si ujít jedinečné akce a slevy v herních obchodech Xzone a JRC!