Pátrání po dalším Half-Life pokračuje

Pátrání po herním Svatém grálu alias dalším Half-Life pokračuje. Už jsme vás informovali o tričku jednoho ze zaměstanců Valve, o záhadném webu (jenž se dočkal aktualizace v podobě sněžících lambd), a v posledních dnech se toho objevilo mnohem, mnohem víc. Nedávno fanoušci narazili na zajímavý obrázek (viz. obrázek níže), jenž se původně objevil v jedné z novinek na oficiálním TF2 blogu, ale záhy byl smazán. Co na něm lze vidět? Polární záři, alias Aurora Borealis. A jak se jmenuje loď, která má v dalším HL hrát klíčovou roli? Borealis. Zajímavá náhoda. Kromě toho se může v motu vánočního updatu „Jaký je smysl Australských vánoc“ skrývat zajímavý dvojsmysl a Twitter Douga Rattmana, jedné z postav série Portal, se občas probudí se zprávami, jež taktéž mohou skrývat určité dvojsmysly spojené s představením dalšího Half-Life.

Ale to není zdaleka všechno. Fanoušci totiž nějakým záhadným způsobem narazili na další obrázek, jenž jakoby vypadl z jednoho z artowků lodi Borealis. Více v novince na zing.cz. No a nakonec trojice dnešních poznatků. První z nich je spuštění nového, o nic méně záhadného webu. Pokud si označíte neviditelný text pod logem Black Messy, uvidíte všeříkající text E3 2012. Další věc je skrytá trojka a logo lambdy na konci vánočního TF2 komixu. Vše opět přehledně popisuje newska Zingu.

Tohle už vážně nemůže být samo sebou. Buď jde o nějaký hromadný fanouškovský vtípek, nebo se opravdu něco chystá, což by naznačovaly stopy v oficiálních materiálech od Valve. Možná už je to vážně tady. Každopádně Half-Life stranou, přeci jen tu jsou vánoce, a tak bychom vám chtěli popřát bohatého ježíška, šťastné a veselé, a pořádně nabušený nový rok, v němž nás snad čeká ze strany Valve řada lákavých informací o Half-Life a spousta nových updatů do Team Fortress 2. Tak veselé vánoce všem!

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Herní obchod

Nenechte si ujít jedinečné akce a slevy v herních obchodech Xzone a JRC!