Osmý díl Poldy na obzoru, autoři žádají peníze

Legendární dobrodružná série Polda se dočká svého osmého dílu, pokud vybere dostatek financí. Vývojáři z českého studia Zima Software oznámili plán vydat další pokračování této herní série. Po vzoru předchozího dílu a předělávky druhého dílu žádají od svých fanoušcích o finanční příspěvek na crowdfundingovém portálu HitHit ve výši 1 088 888 Kč.

Herní adventura Polda

První díl herní adventury Polda vyšel v roce 1998. Poslední díl (Polda 7) vyšel před dvěma lety. Chystaná osmička by mohla být závěrečným dílem pro postavu Pankráce této celé série. Hlavního hrdinu Pankráce nadaboval herec Luděk Sobota, který letos oslaví 81. narozeniny. Vzhledem k jeho věku není příliš pravděpodobné, že by se v budoucnu angažoval na dalších projektech. Chystaný osmý díl tedy naznačuje, že by šlo o tzv. „Last Dance” tohoto slavného českého herce. Své hlasy sérii propůjčili také Jiří Lábus, Petr Nárožný, Martin Dejdar a další.

I z tohoto důvodu bude nebude postava Pankráce hlavní. Více prostoru získá policistka Monika. Ta už si odbyla svou premiéru v předchozím díle. K Monice by se měla připojit ještě jedna, dosud neznámá postava.

Polda 8

Nově chystaný díl navazuje v osvědčených kolejích předchozích dílů. Můžeme se tedy těšit na komiksový design od Karla Kopice, akční minihry a jedinečný humor.

Tentokrát se pozornost přesune ze světa celebrit na klasickou dobrodružnou pátračku. Na začátku hry bude Pankrác unesen ze své rodné vesničky v Lupanech. Pátrat po něm bude policistka Monika, doprovázena novou postavou. Celkem tak budete ovládat tři postavy a cestovat časem.

Hry bychom se mohli dočkat v posledním kvartálu roku 2026. Zatím lidé přispěli na crowdfundingu 74 % požadované částky. Přispět na hru můžete na tomto odkazu.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Herní obchod

Nenechte si ujít jedinečné akce a slevy v herních obchodech Xzone a JRC!

guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments