Omrkněte nové rozhraní Steam komunity skrz TF2 Hub

Možná jste zaznamenali, že Valve chystá velké změny v rámci komunity Steamu. Co víc, již nyní běží uzavřená beta, do níž včera dostalo pozvánku 50 000 lidí, kteří jako první splnili odznak Pilíř Komunity v rámci Summer Sale. Pokud jste pozvánku nedostali, ale rádi byste do nového rozhraní alespoň trochu nakoukli, máte štěstí. Zatímco vekšerý nový obsah je dostupný jen pro pozvané, jedna z nových funkcí, Hub, je jen pro Team Fortress 2 dostupná pro všechny ke zhlédnutí.

Stručně řečeno jde o centrálu veškerého komunitního i oficiálního obsahu pro hru. Předměty z Workshopu, tiskové zprávy, blogové posty, videa, screenshoty, prostě všechno, co je ohledně TF2 na Steamu k dispozici. To všechno pod jednou střechou, na jediné stránce. A teď si představte, že stejný hub mají nebo budou mít všechny ostatní hry na Steamu. Takhle přátelé vypadá pokrok. Pokud máte na nové rozhraní jakýkoliv názor, jenž chcete otevřeně vyjádřit, zamiřte do speciální Steam skupiny, kde je diskutérů víc než dost.

Jen tak mimochodem, pokud jste si předobjednali nebo předobjednáte Counter-Strike: Global Offensive, získáte v TF2 sniperskou pušku AWPer Hand, zpracovanou podle nechvalně proslulého AWP.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Herní obchod

Nenechte si ujít jedinečné akce a slevy v herních obchodech Xzone a JRC!