Oficiální web TF2 skrývá záhadný dopis

Valve si prostě libuje ve shovávání různých narážek a odkazů a vymýšlení záhad, nejinak je tomu i v případě Team Fortress 2. Dnes jsme se sice nedočkali žádného updatu, zato se v logu na oficiálním webu objevila drobná krvavá stopa. Když jí tozkliknete, vyskočí na vás zajímavý dopis. Zajímavý v tom smyslu, že se vůbec nedá říct, co asi může znamenat. Každopádně je v něm uvedeno následující:

Potvrzujeme, že Redmont, Blutarch, a Gray, synové Zephania Niodema Manna a jeho ženy Bette, dcery Darling Esq., byli narozeni v sídle Mann Manor ve městě Manne-upon-Thames, druhého září roku 1822, za přítomnosti Patience Meriweather (porodní asistentky). 

Barnabus Hale

Gray, jedno z výše zmíněných dětí, byl unesen Metlou Londýna jménem the Eagle.


Čert ví, co to má znamenat. Jasně, rodina Mannů úzce souvisí s mytologií pravidelných halloweenských updatů, Mann Manor je přímo jedna z map, ale to je tak všechno, co se k tomu dá s určitostí říct. Znamená něco 1822? A co to narození synů a následný dodatek o Grayovi a jakési Metle Londýna jménem the Eagle ( v překladu Orel)? Něco to ale určitě znamená, to je jisté. Valve je zkrátka expert na záhady, v současné době se můžeme jen dohadovat, jestli má jít o trochu brzkou předzvěst dalšího halloween updatu, nebo to má spojitost s dlouho propíranou robotí tématikou. Nebo souvisí jedno s druhým. Kdo ví.

Zatím se však nabízí určitá teorie. Výše zmínění synové Redmont a Blutarch založili nám známé týmy RED a BLU. O Grayovi však dnes slyšíme vůbec poprvé, jeho absence v dosavadním TF2 kánonu je tedy vysvětlena poznámkou o únosu. Dost možná se vrátil, zjistil, jaké týmy si vybudovali jeho bratříčkové, a tak se pustil do vlastního týmu, jenž vytvořil z robotických kopií všech hratelných postav. Začíná to do sebe nebezpečně zapadat.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Herní obchod

Nenechte si ujít jedinečné akce a slevy v herních obchodech Xzone a JRC!