Návrat creepy hororové klasiky v remaku Silent Hill 2

Jako by to bylo včera. Původní Silent Hill 2 vyšel skoro před třiadvaceti lety na Playstation 2 a jeho děsivý podtext se nezapře ani dnes. Navíc když se vrací v precizním remaku od polského studia hororových bláznů z Bloober Team. Ti z vás, kdo znají vývojářské portofolio zmiňovaného studia jistě chápou tohle neblahé, za to však trefné nařčení. V jejich žánrovém podání jde ovšem o kompliment. Ať už jde o zvrácenou šílenost Layers of Fear, halucinogenní sci-fi magořinu Observer nebo legendární duchařinu Blair Witch, vždy můžeme dojít k závěru, že blobeři dělají svou práci setsakramentsky dobře.

Jak už nadpis a první věta napovídá, jejich dalším počinem bude právě Silent Hill 2 Remake. Předělávka temného pokračování původní hororové série, kde si v roli Jamese Sunderlanda střihneme další průchod děsivým městem uprostřed ničeho. Děj se točí zejména kolem nemocnice Brookhaven, kde kromě klasikých pyramidových kebulí budeme sekat také nemocniční sestřičky a mnoho dalších nepojmenovatelných potvor. Jak to celé dopadne bude jen na vás a vašem odhodlání dál pokračovat. A abyste alespoň trochu tušili do čeho jdete, můžete mrknout na nejnovější gameplay trailer ze State of Play.

Silent Hill 2 Remake vychází ještě letos exkluzivně na konzoli Playstation 5. Objednávat můžete na tomto odkazu skrze obchod Xzone.cz.

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Herní obchod

Nenechte si ujít jedinečné akce a slevy v herních obchodech Xzone a JRC!

guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments