Mann vs. Machine se dočkal významné aktualizace

Nový kooperativní mód Mann vs. Machine se těší velké oblibě, a tak ho Valve podporuje dál, přesně jak slíbilo. Tentokrát jsme se dočkali velké aktualizace, přinášející především dvě nové operace. Operation Steel Trap o šesti misích tak nyní doplňuje Operation Oil Spill (také o šesti misích, ale mnohem nižší obtížnost) a Operation Gear Grinder, která sice sestává jen ze tří misí, ale zato je nesmírně obtížná. Těžší než Steel Trap. Mnohem těžší.

Nové operace musí zákonitě doplňovat i nové předměty. Za splnění první mise v každé operaci můžete získat nový odznak, jenž vám stejně jako v případě Steel Trap počítá vaše statistiky a postup. Kromě toho lze v získat i nové botkiller zbraně. Ty se od těch starých liší jiným stylem pověšených robotích hlav. Oil Spill nabízí tzv. Rusty a vzácnější Bloody, Gear Grinder zase Carbonado a vzácný Diamond (všechny současné styly k náhledu zde). Netřeba říkat, že všichni tradeři a fanatičtí obchodníci mají zase o zábavu postaráno. Mezi ně se koneckonců řadí i jistý autor tohoto webu.

Za řeč určitě stojí i aktualizace matchmaking systému. K dispozici je nyní mnohem více nastavení vámi hledaných her, a pokud navíc splníte nějakou část operace do úplného konce, už to nerozpustí vaši skupinu při přechodu do menu, ale zůstanete pořád pohromadě. Celý update ale i tentokrát funguje i jako klasický patch, takže přináší mnoho změn i do ostatních aspektů celé hry. Račte zkouknout kompletní changelog. A jen tak mimochodem, promo předměty ze série Total War jsou nyní prodejné, a ve hře můžet získat i novou Mann Co. krabici s číslem 49. Každopádně, hodně štěstí při dalším boji proti robotům.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Herní obchod

Nenechte si ujít jedinečné akce a slevy v herních obchodech Xzone a JRC!