JIRA tracker odhaluje další drobnosti o vývoji Half-Life 3 nebo Left 4 Dead 3

Vzpomínáte na nedávný únik z JIRA trackeru, který nám víceméně potvrdil práce na Half-Life 3 a mnohem pokročilejší práce na Left 4 Dead 3 a Source 2 enginu? Určitě vzpomínáte, vždyť jde koneckonců o nejdůležitější kapitolu hledání Half-Life 3 za poslední dobu. Jak informuje fanstránka ValveTime.net, nyní JIRA tracker znovu na chvíli otevřel svá stavidla a my tak máme k dispozici další stručný přehled toho, jak se to má s vývojem těch tří projektů, které Valve za žádnou cenu nechce oznámit, přitom ale už dávno všichni vědí, že na nich pracuje.

Asi nejdůležitější zjištění je to, že počet vývojářů, kteří podle JIRA trackeru na HL3 pracují, značně nabobtnal, kromě jediné skupiny s názvem „Half-Life 3“ bylo možné najít i skupinu „Half-Life 3 Core“, což znamená, že vývoj hry značně pokročil. Mezi vývojáři navíc můžeme jasně vidět jméno Kelly Bailey. Jak to tak vypadá, člověk odpovědný za soundtrack předešlých dílů série sice před pár lety Valve opustil, ale nyní je zpět. Což je určitě skvělá zpráva. Zvlášť když v seznamu vidíme i scénáristy Erika Wolpawa a Marca Liadlawa nebo Adama Fostera tvůrce vynikající modifikace Minerva. Half-Life 3 je zdá se v dobrých rukou „staré gardy“.

Stále to však nic nemění na domněnce, že se nejspíš dříve dočkáme Left 4 Dead 3. A to jednoduše proto, že podle seznamu na něm stále pracuje více lidí ve více skupinách. Důležité ale je, že vývoj Half-Life 3 nejspíš zdárně pokračuje a láká stále větší množství zaměstnanců Valve.

A jen tak mimochodem, před pár dny, 29. září, si Valve zaregistrovalo obchodní známku Half-Life 3. Nejspíš to nic nezmaená, nejspíš jde jen o preventivní opatření aby značku nevyužil někdo jiný, takže nečekejte, že tento krok nutně znamená brzké oznámení. Neznamená. Ale je to svým způsobem další bod k dobru a další potvrzení vývoje.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Herní obchod

Nenechte si ujít jedinečné akce a slevy v herních obchodech Xzone a JRC!