Halloween Update se blíží

Je to tak. I tentokrát se dočkáme. Jak informuje oficiální blog, čeká nás již třetí Halloweenský Update, a to příští pátek, tedy 28. října. Co nás v něm čeká? To se bohužel nedá s jistotou říci, protože nevíme prakticky nic. Leccos ale může napovědět obrázek v této novince, nejspíš tedy můžeme očekávat dost zajímavého bosse. Dá se však očekávat, že update obsáhne klasické prvky jako nové achievementy, klobouky, zkrátka by i tentokrát mělo jít o pořádný halloweenský update, jenž absolutně nemá obdoby.

Cože? Že se něco ve hře děje už teď? Máte pravdu, na mapě Mann Manor jsou totiž aktivní všechny blbůstky z loňského updatu, konkrétně obrovitý boss jménem Horseless Headless Horseman, náhodné zjevení dárků, stejně jak jsou aktivní všechny halloweenské klobouky a nechybí ani reskin hlavního menu a staronová ústřední skladba.

Každopádně si v kalendáři zakroužkujte datum 28. října a čekejte. Někdo bude ten den hrát Battlefield 3, někdo Take On Helicopters, a někdo (třeba my) bude řádit v Team Fortress 2. Taky už se nemůžete dočkat?

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Herní obchod

Nenechte si ujít jedinečné akce a slevy v herních obchodech Xzone a JRC!