Gabe Newell promluvil o vývoji dalšího Half-Life skrz Ricochet 2

Update: Úryvek zmíněného rozhovoru, kde Gabe mluví prostřednictvím Ricochet 2 o vývoji dalšího Half-Life, si nyní můžete poslechnout i na YouTube.

Původní novinka: Když už se někdo z Valve rozhodne nepřímo zmínit Half-Life, vždy to udělá dost stylovým a netradičním způsobem. Výjimkou není ani sám velký Gabe Newell. Jako by nestačilo, že nás nedávno trollil kšiltovkou, nyní se v rozhovoru pro server Seven Day Cool Off rozpovídal o vývoji Half-Life skrz řeči o odajném Ricochet 2, pokračování jediné hry Valve, která sklidila rozporuplné reakce a z níž si fanoušci často dělalí srandu.

Jeden z autorů rozhovoru se zeptal, kdy Valve vydá to, na co všichni fanoušci tolik čekají. Tedy na Ricochet 2. Gabe následně spustil, že nechtějí moc mluvit o tom, co je ještě daleko, kvůli případnému nesplnění očekání fanoušků. Ať už jde o masivní příběh nebo jeho zvraty, Valve si chce být jisté, že to fanoušky zvedne ze židlí v pozitivním smyslu. Problém právě je, že neustálé mluvení o hře může způsobit mnohem větší a fatálnější šílenství, než obyčejné mlčení, jež hodlají porušit až ve chvíli, kdy nastane správný čas.

Leckdo určitě uhodne, na co asi Gabe narážel. Ricochet je přeci jen multiplayerová hra, tudíž neexistuje nějaký příběh nebo zvraty, stejně tak jsou očividné narážky na jejich věčné mlčení. Znovu se tak můžeme nepřímo dozvědět, že se na dalším Half-Life určitě dělá, a že si je Valve vědomo, že z jejich mlčení nejsou fanoušci nijak nadšení. Teď už jen doufejme, že ten jejich správný čas nastane co nejdříve. A že vážně nepracují na Ricochet 2.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Herní obchod

Nenechte si ujít jedinečné akce a slevy v herních obchodech Xzone a JRC!