Gabe Newell potvrdil, že ve Valve pracují na novém enginu

Vzpomínáte si na nálezy útržků kódu odkazujícího na engine Source 2, ukrytých v útrobách programu Source Filmmaker? Určitě vzpomínáte. Po pár měsících jsme se konečně dočkali něčeho pořádného. A to potvrzení z úst Gabea Newella, šéfa Valve. Potvrzení prací na novém enginu padlo při téměř hodinovém rozhovoru s fanoušky, kteří byli pozváni do kanceláří studia na menší návštěvu (přitom přinesli Gabeovi jako dárek k narozeninám Mann Co. krabici z TF2 ve skutečné velikosti, se skutečným klíčem a skutečným obsahem).

Jeden z fanoušků se Gabea zeptal: Pracuje Valve na novém enginu? A Gabe odpověděl: Pracujeme na novém enginu od Valve… už nějakou dobu. Jiný fanoušek dodal otázku: Jde opravdu o něco víc než o aktualizaci Source? Je to opravdu nový engine?. Na to Gabe odpověděl prosté: Yeah!

Gabe následně prohlásil, že je ve vývoji i Ricochet 2. A jak už víme z minulosti, Ricochet 2 je takové pracovní označení pro Half-Life 3, které Gabe nepoužil poprvé. Každopádně už máme jasn v tom, že ve Valve opravdu pracují na novém enginu. Tím pádem se hned nabízí možnost, že na něm poběží právě Half-Life 3. Snad se tak opravdu stane.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Herní obchod

Nenechte si ujít jedinečné akce a slevy v herních obchodech Xzone a JRC!