Gabe Newell by rád viděl film na motivy Half-Life nebo Portal v režii J. J. Abramse

Se zfilmováním Half-Life je to odjakživa těžké. Nápadů na Half-Life film bylo mnoho, ale jak se nedávno svěřil Gabe Newell, všechny byly naprosto příšerné. Jindy zase Valve řeklo, že když už Half-Life film, tak jedině pod jejich vlastní režií.

Situace se ale mění. Na akci DICE 2013 přednášel Gabe Newell po boku známého režiséra J. J. Abramse, přičemž Gabe prohlásil, že by se chtěl s Abramsem dohodnout na filmové verzi Half-Life nebo Portalu. Myslím, že když už se Gabe odhodlá k takhle vážnému a důležitému prohlášení, myslí to vážně.

Filmovový Half-Life pod taktovkou takového režiséra zní určitě slibně. Mezi Valve a snímky J. J. Abramse už je koneckonců delší dobu určitá spojitost. V Half-Life 2: Episode Two lze nalézt místnost odkazující na seriál Lost (Ztraceni), v Portalu 2 si zase můžeme zkusit hratelný teaser na film Super 8. Vypadá to tedy, že Valve po Abramsově díle pokukuje už delší dobu. Nezbývá než doufat, že pokud se zfilmování Half-Life nebo Portalu uskuteční, bude to stát za to.

Zdroj: hlportal.gamefan.cz

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Herní obchod

Nenechte si ujít jedinečné akce a slevy v herních obchodech Xzone a JRC!