DLC k Assassins Creed 3, nebudou navazovat na příběh hry

Pro některé možná radostnou zprávou, pro jiné zase pěkným zklamáním. Společnost Ubisoft se shodla (a také patřičně zrealizovala) na faktu, že DLC přídavky Assassins Creed 3, nebudou navazovat na hlavní dějovou linku hry. Podle všeho to tak trochu „štěpí“ fanoušky a redukuje obecenstvo. Zatímco nové příběhy, tedy respektive i nové postavy ve hře, mise a další přídavky, přilákají mnohem více lidí, ne-li úplně nové fans. První v pořadí má být The Tyranny of King Washington DLC, které jak již ve svém názvu napovídá, bude více vyprávět o samotnému Georgi Washingtonovi, o jedné z úhlavních postav Americké revoluce a Americké historie vůbec.

Dohromady má však připutovat hned 5 DLC přídavků, u nichž budete moci uplatnit také svůj sesasson pass. Jejich názvy jsou zatím utajeny, stejně tak potenciální data vydání nebo cena. Můžeme však předpokládat, že se nebude jednat o diametrální rozdíly co se ceny týče (tedy většinou 10 dolarů). Ovšem seasson pass vyjde na 24 liber, s nímž jistě ušetříte.

Krom toho se dostala na povrch také radostná zpráva pro majitele konzole Playstation 3. Ti totiž nejen, že spolu s hráči Xboxu 360 budou mít Assassins Creed 3 hned o měsíc dříve na stole, ale dočkají se také bonusu v podobě 4 singleplayerových misí. Ty budou obsahovat například bránění pevnosti West Point nebo hon na zrádného velitele Benedicta Arnolda. Nic však není jen tak, a právě tento bonus si vychutnají jen majitelé limitovaných edicí. Není však vyloučeno, že se obsah bude moci sehnat za drobný poplatek později.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Herní obchod

Nenechte si ujít jedinečné akce a slevy v herních obchodech Xzone a JRC!