Další odkaz na Half-Life v souborech Doty 2

 Obzvlášť u Doty 2 platí, že ve hře jako takové není vidět úplně všechno, a že se řada věcí skrývá v samotných herních souborech. Blog hráče Cybormatt je známý rozbory právě těchto skrytých souborů, velmi často jde o první ukázku toho, co nás v budoucnu čeká. Proč to ale píšu? Jednoduše proto, že se mezi soubory objevila další spojitost se sérií Half-Life. V nové ikoně receptů totiž můžeme jasně vidět logo Combine impéra, což k samotné Dotě nějak moc nepasuje. A co ty TŘI tečky pod logem? Že by něco signalizovaly? Že by šlo o další způsob, jak Valve chce říct, že na Half-Life 3 usilovně pracují? Je to dost pravděpodobné.

 

je zvláštní že i když se spojitosti s dalším Half-Life objevily i v rámci Steamu, Team Fortress 2 a Counter-Strike: Global Offensive, nejvíc věcí je stále nacházeno v Dotě 2. Nezapomínejme na uvedení Dr. Kleinera jako oficiálního announcera a řadu narážek z úst hrdiny Tinkera.

Vzpomeňme si také na údajný lambda tým Valve. V jeho případě je navíc zajímavé, že když najedete myší na náhledo brázků na oficiálním blogu, objeví se text „Lambda Lambda Lambda“. TŘIKRÁT lambda. Symbolika je myslím jasná.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Herní obchod

Nenechte si ujít jedinečné akce a slevy v herních obchodech Xzone a JRC!