Další interview s Rickem Ellisem

Nedávno proběhlo další interview s Rickem Ellisem ohledně Guild Wars na mobilních zařízeních. Přeložili jsme pro vás nejčastější otázky a odpovědi, kde se dočtete některá zásadní fakta ohledně funkcí pro mobilní verze.

Odpovědi na časté otázky:

Otázka: Když se řekne „mobilní“, co to přesně znamená? Odpověď: Zpočátku budeme nabízet aplikace, které poběží na iPhone, IPAD, iPod, a chytré telefony s Androidem.

Otázka: Nemám chytrý telefon, budeme mít stejnou funkčnost na webu? Odpověď: Ano , budete poskytujeme podobné funkce pro webové uživatele.

Otázka: Znamená to, že můžu hrát Guild Wars 2 na IPADu? Odpověď: No, já nikdy neříkám nikdy . Nicméně, iPad rozhodně není stejný kalibr „hracího přístroje“ jako PC … zatím.

Otázka: Všechny tyto sociální věci zní skvěle, ale co když nechci, aby mi moje guilda psala, když jsem například v práci? Odpověď: Buďte ujištěni, že nebudeme dělat nic, co umožňuje zveřejňovat osobní nebo soukromé informace, které mají být sdíleny, a budeme poskytovat funkce, které vám umožní určit, kdo vás může kontaktovat a kdy.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Herní obchod

Nenechte si ujít jedinečné akce a slevy v herních obchodech Xzone a JRC!