Commandos Origins: Vyšel nový trailer

Jedna z nejslavnějších a nejoriginálnějších her, Commandos, se po delší odmlce dočká nového dílu. První díl Commandos: Behind Enemy Lines (1998) je průkopníkem herního žánru real-time tactics. První zmínka o nově chystaném titulu se objevila na podzim roku 2023. Nyní vyšel nový trailer, který se ale příliš neliší od toho prvního a diváky provede lokacemi.

Herní klasika Commandos

Příchod hry Commandos do světa her měl za následek vznik mnoha dalších her, které se snažily jít ve stejných stopách. Cílem hry bylo plnit úkoly s malou skupinkou elitních vojáků, z nichž každý měl určitou specializaci. Oproti jiným hrám zde nezáleželo na pobití, co největšího počtu nepřátel, ale spíše o co nejméně nápadné a efektivní řešení.

Po úspěšném prvním díle vyšly ještě další dva, které byly rovněž dobře hodnocené. V roce 2006 vyšlo Commandos: Strike Force, ale výsledek tohoto experimentu z pohledu první osoby se nesetkal s příliš pozitivním ohlasem. Rok 2022 byl plný předělávek starších her do HD režimu. Nyní, po osmnácti letech, se dočkáme nového dílu této populární RTT hry.

Návrat k počátkům

Fanoušci žánru RTT mohou opět začít jásat. V průběhu tohoto roku vyjde nový titul herní série Commandos, který je zakladatelem RTT žánru her. Příběh nového dílu se odehraje ještě před prvním vydaným dílem. Ve hře budete opět ovládat původní šestici postav:

  • Zelený baret
  • Ženista
  • Odstřelovač
  • Potápěč
  • Řidič
  • Špión

Vraťte se v minulosti a zavzpomínejte na nostalgii z 90. let.

Detailní pohled na herní lokace

Když vyšel druhý trailer, mnoho fanoušků očekávalo, zda nebude obsahovat nějaké další cenné informace z nově chystaného titulu. Místo toho nepřinesl nic jiného, než jen detailnější pohled na chystané lokace. Kromě zelené Evropy, severní Afriky a zasněžené lokace, se tedy příliš mnoho informací nedozvíme. Ani v novém traileru jsme se nedozvěděli, kdy přesně má nové Commandos vyjít. Koneckonců, podívejte se sami na nový trailer.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Herní obchod

Nenechte si ujít jedinečné akce a slevy v herních obchodech Xzone a JRC!

guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments