Co všechno nás čeká v příštích updatech do Team Fortress 2?

V poslední době nás sice Valve zásobuje pravidelnými updaty, ale vždy jde víceméně o docela skromnou záležitost. Přitom je ale jasné, že nás brzy čeká něco velkého. V poslední době se objevilo velké množství věcí, jež by mohly další významné updaty obsahovat, a proto bude nejlepší si je v tomto okamžiku tak trochu shrnout. Nejde totiž jenom o to, co Valve oznámilo na začátku roku.

Z pochopitelných důvodů jsou fanoušci nejvíc natěšení na Meet The Pyro trailer, jenž by nám měl pořádně představit Pyra, a také by měl uzavřít sérii Meet the videí, s nimiž Valve začalo již v roce 2007. Scénáristé Valve nedávno prohlásili, že trailer už je hotovo, jeho úryvek jsme navíc mohli vidět ve fantastické ukázce na nové DLC pro Portal 2. S největší pravděpodobností se tak Meet The Pyro dočkáme brzy, podle nás jde o záležitost pár týdnů.

Stejně tak by nás měl čekat další ročník Saxxy Awards, tedy udělování cen za nejlepší videa vytvořená v integrovaném editoru. Loni měla tato akce velký úspěch, tentokrát by mělo jít o ještě větší událost. V útrobách Steam Workshop je navíc k vidění řada itemů inpisorvaných právě Saxxy Awards. Využije toho Valve? To je otázka, nijak by nás to ale nepřekvapilo.

Rozhodně se ještě setkáme s nějakými sci-fi itemy z dílen Weta Workshop. Nedávno se koneckonců rozhodovalo o tom, jestli se uvedení ve hře dočká balík pro Medica nebo Scouta. Od té doby ticho po pěšině, Medic ale v hlasování hráčů suveréně zvítězil, takže bychom se měli dočkat přinejmenším jeho balíku zbraní a zkrášlovacích itemů. Ani výbava pro Scouta však není zapovězena.

Zárveň můžeme dál počítat s dalším přívalem komunitních itemů ze Steam Workshop, živo bude i na progamingové scéně díky klasickým Highladner turnajům, a co víc, pořád visí ve vzduchu ona tajná věc, která by měla Team Fortress 2 výrazně změnit. Stále můžeme jenom hádat, o co by mohlo jít, ale tak je to možná lepší. Valve přeci jen nejsou jenom mistři trollingu, ale i mistři překvapení. Kdo ví, co přesně nás ještě čeká. Určitě to ale bude stát za to, nejen díky tomu vyhlížíme jakýkoliv větší upate s nemalým napětím. A vy byste měli taky.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Herní obchod

Nenechte si ujít jedinečné akce a slevy v herních obchodech Xzone a JRC!