Co pod stromeček hernímu nadšenci? Žhavá herní novinka Call of Duty: Modern Warfare II zaručeně boduje

Máš doma nadšeného gamera a už vybíráš nové hry na PC, PS nebo Xbox, které mu nadělíš letos pod stromeček? Tak to pro tebe, milý Ježíšku, máme skvělý tip. Mezi ty nejžhavější herní novinky se totiž právě zařadila Call of Duty Modern Warfare II, která hned po jejím uvedení na trh zlomila nejeden rekord. Tu chce prostě k Vánocům dostat snad každý! Mrkni u nás, oč v ní vlastně běží a přesvědč se sám, že s ní letos pod stromečkem zaručeně zaboduješ.

Herní novinka, která láme rekordy

Pozor, tahle novinka je fakt žhavá. Do světa ji totiž vydavatelství Activision Blizzard vypustilo teprve koncem letošního října. Místo počátečního nesmělého oťukávání se však ohlásila pěkně zostra. Už během prvního víkendu vydělala téměř neuvěřitelných 20 miliard korun.

Tím strčila hravě do kapsy třeba i tržby z dvou nejziskovějších filmů roku 2022 dohromady –⁠ Doctor Strange 2 a Top Gun: Maverick. Stala se tak vůbec nejúspěšnějším a nejvýnosnějším dílem zábavního průmyslu v letošním roce.

Aby toho nebyl málo, láme Call of Duty Modern Warfare II rekordy i v počtu hráčů. Hned první víkend po jejím vydání ji hrálo na Steamu v režimu multiplayer v jednu chvíli najednou přes 260 000 nadšenců.

Návrat legendárního týmu Task Force 141

Tahle akční FPS (First Person Shooter) vyvinutá studiem Infinity Ward volně navazuje na předchozí díl Call of Duty Modern Warfare, který spatřil světlo světa v roce 2019. Ten mimochodem tenkrát taky zlomil pár pěkných rekordů a stal se z něj jeden z nejznámějších a nejúspěšnějších herních titulů vůbec.

I v novém díle se opět setkáš s oblíbeným velitelem týmu kapitánem Johnem Pricem a s jeho neohroženou partičkou společníků z jednotky Task Force 141. Těšit se ale samozřejmě můžeš i na několik nováčků – třeba na mexického drsňáka jménem Alejandro Vargas, který je plukovníkem speciálních sil. Čekají tě nové zážitky, obsáhlý děj, nejmodernější zbraně i neokoukané dopravní prostředky.

Hra pro jednoho hráče i oblíbený multiplayer

Užít si můžeš kampaň pro jednoho hráče, která tě při plnění menších misí po boku jednotky Task Force 141 provede celým světem –⁠ od pusté pouště až třeba po Amsterodam nebo si můžeš zahrát oblíbený multiplayer a změřit své síly s přáteli v rozvinutém příběhovém herním režimu Special Ops s taktickou kooperativní hratelností.

Zásluhou neskutečně realistického zvuku, dokonalého osvětlení i nadprůměrného grafického zpracování tě čeká naprosto pohlcující zážitek. Díky tomu u nás Call of Duty Moder Warfare II mezi letošními herními novinkami opravdu jasně vítězí.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Herní obchod

Nenechte si ujít jedinečné akce a slevy v herních obchodech Xzone a JRC!

guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments