Chet Falizsek z Valve: Half-Life 3 oznámíme naší vlastní cestou

Po nějaké době jsme se zase dočkali vyjádření ohledně dalšího Half-Life přímo z úst člena Valve. Tentokrát je jím Chet Falizsek, jeden z vedoucích scénáristů. Ten v rozhovoru pro britský magazín GamesTM prohlásil nálsedující:

„Až oznámíme Half-Life 3, nebude to na tričku, na fóru ani součástí nějaké obskurní internetové hry. Uděláme to naší vlastní cestou.“

Je tedy jasné, že až se Valve konečně rozhoupe k tomu, bay nám konečně Half-Life 3 představilo, bude to jiným způsobem (Chet narážel především na fotografii trička, jíž měl na sobě jeden z členů studia). GamesTM zároveň zkusilo vypáčit nějaké informace z autorky Portalu, Kim Swift. Ta řekla pouze to, že ví, proč další Half-Life ještě není tak úplně na světě. Proč, to už ale neřekla.

Všimněte si, že i samotní členové Valve už o dalším díle mluví jako o Half-Life 3, takže to vypadá, že se skutečně dočkáme plnohodnotného dílu, ne jen třetí epizody. Koneckonců, ačkoliv se ví, že Valve na hře dělá, neznáme ani finální název. Prostému označení Half-Life 3 tak nasvědčuje čím dál víc věcí.

Jen tak mimochodem, o HL3 nepřímo promluvil i Geoff Kingley z GameTrailers v rozhovoru s Chetem v rámci E3 a CS: Global Offensive. Geoff v jednu chvíli zmínil, že si je jistý, že Valve pracuje na „behind the scenes“ projektu. Každému je určitě jasné, že mluvil právě o pokračování Half-Life, což následně potvrdila Chetova rozpačitá a vyhýbavá odpověď.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Herní obchod

Nenechte si ujít jedinečné akce a slevy v herních obchodech Xzone a JRC!