Březnová nabídka PlayStation Plus nabízí pro členy čtyři tituly

Březnová nabídka od Sony PlayStation Plus pro aktivní členy této služby nabízí hned čtyři různé tituly zcela zdarma, takže si na chuť přijde každý hráč. Poprvé v tomto roce jsou v nabídce čtyři hry, doposud byly k dispozici pouze tři. Na své si přijdou zejména milovníci motorsportu nebo formule 1, kterým padne do klína zatím nejnovější díl série.

V rámci Monthly games vyjdou v březnu 2024 na PS Plus:

  • Destiny 2: The Witch Queen
  • Sifu
  • F1 23
  • Hello Neighbor 2

Destiny 2: The Witch Queen

Destiny 2 je bezplatná online střílečka z pohledu první osoby, která byla vydána v roce 2017. Nyní nabízený datadisk je jedním z hlavních datadisků, který je zároveň nejúspěšnější. The Witch Queen byl vydán před dvěma lety, a pokud nemáte původní hru, nevadí, je k dispozici zdarma ke stažení, abyste mohli využít daný datadisk.

Sifu

Sifu potěší všechny fanoušky bojových umění. Tato 3D hra vydaná v roce 2022, nabízí zajímavý příběh, v němž ovládáte mladého studenta bojového umění Kung-Fu. Ve hře se snažíte pomstít smrt svého mistra. Čím více se posouváte v příběhu, tím méně životů máte.

F1 23

Fanoušci legendárních formulí se dočkali. V březnovém balíčku je k dispozici srdcovka všech milovníků tohoto sportu. F1 23 je posledním vydaným dílem společnosti Codemasters, jehož další ročník vyjde až letos v květnu.

Hello Neighbor 2

Hororová hra Hello Neighbor 2 z roku 2022 navazuje na první díl této série. Hráči mají za úkol najít pohřešovaného souseda, zatímco je nahání záhadná bytost. Hra si získala oblibu především u mladší populace.

Sony Playstation Plus nachystalo překvapení pro fanoušky střílečky „The Finals” je k dispozici navíc bonus balíček S.O. Sleek Bundle. Balíček obsahuje dvojici outfitů a 12 skinů na zbraně. Nabídka nabízených her a balíčku je k dispozici pro herní konzole Sony, již od včerejšího dne, tedy 5. března.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Herní obchod

Nenechte si ujít jedinečné akce a slevy v herních obchodech Xzone a JRC!

guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments