Bethesda naděluje promo předměty

Společnost Bethesda jistě znáte. A jestli ne, tak Bethesda stojí jako vydavatel za takovými legendami, jako je Quake, nové díly série Fallout nebo proslulé The Elder Scrolls. A právě předměty z těchto her zavítaly do Team Fortress 2. Vzhledem k tomu, že předmětů je dohromady pět a existují různé způsoby jejich získání, vezmeme to hezky jedno po druhém.

Pokud si do 8. srpna objednáte na Steamu novou FPS s názvem Brink, získáte pro Snipera šátek Anger Hoodmask. Pokud si naopak do toho samého data koupíte dnes již starší Quake 4, obdržíte v TF2 raketomet Original, nicméně jde pouze o přeskinovaný výchozí Soldierův Rocket Launcher. A do třetice všeho dobrého, koupíte-li si do 8. srpna Fallout: New Vegas, můžete se v Team Fortress 2 pyšnit příručním přístrojem Pip-Boy, sloužící jako úprava vzhledu pro Engineerovo PDA. Není od věci zmínit, že pokud jakoukoliv ze tří her už na Steamu máte, dostanete tyto předměty také.

Ve hře se však objevily ještě dva další předměty. Heavyho helma Tamrielic Relic jako vystřižená z blížícího se The Elder Scrolls V: Skyrim, a jako Engineerova ozdoba bumerang Wingstick, pro změnu insipirovaný dosud nevydanou střílečkou RAGE. Je tedy jasné, že oba předměty získá ten, kdo si dané hry na Steamu předobjedná.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Herní obchod

Nenechte si ujít jedinečné akce a slevy v herních obchodech Xzone a JRC!