Beta Source FilmMaker skrývá možné indicie k novému módu s roboty

Update: Na mapě Doomsday je k vidění skrytá místnost, kde lze vidět nejen záhadnou mapu, ale i čtyři černobílé a rozmazané fotohrafie, které určitě zobroazují robotické verze herních tříd.

  • obrázek č.1
  • obrázek č.2

Původní zpráva: Při vydání Meet the Pyro traileru jsme vás informovali i o oznámení a spuštění uzavřené bety nového programu Source FilmMaker, s jehož pomocí bude možné vytvořit prakticky jakýkoliv film v kulisách Team Fortress 2, včetně všech vymožeností aktuální verze Source enginu. Na webu se dokonce objevily i tutoriály pro první testery, stejně jako předběžné HW nároky. Ale to není to hlavní. Beta FilmMakeru, do níž už se pár šťastlivců dostalo, totiž obsahuje obrázek všech devíti herních tříd v robotickém provedení. To nahrává starým spekulacím, podle nichž nás čeká herní mód, kde se postavíme robotům. Jde o vůbec první vizuální důkaz, že se něco takového nejspíš chystá. Doteď se navíc předpokládalo, že když už něco bude, vuyžije Valve několik výtvorů ze Steam Workshopu, ale tohle je očividně jejich vlastní práce. Uvidíme, jak se situace bude vyvíjet dál, je ale jasné, že robotická tématika nás nejspíš nemine.

Jen tak mimochodem, Valve na dotaz jednoho fanouška prohlásilo, že Source FilmMaker NENÍ oním Top Secter projektem, jenž oznámilo na začátku letošního roku. Třeba je jím právě mód s roboty. A třeba taky ne.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Herní obchod

Nenechte si ujít jedinečné akce a slevy v herních obchodech Xzone a JRC!