Assassin’s Creed Jade letos nevyjde

Chystaný mobilní hra Assassin’s Creed Jade z prostředí starověké Číny letos nevyjde. Ačkoliv samotná hra neměla oficiální datum vydání, mnoho předpovědí odhadovalo právě letošní rok. Podle agentury Reuters se mobilní verze Assassina dočkáme až příští rok. Na nově chystaném Asssassinovi se pracuje již několik let, a má jít o první plnohodnotný titul této franšízy pro mobilní telefony.

Tencent upřednostňuje DreamStar

Čínská společnost Tencent má za sebou několik herních adaptací velkých franšíz pro mobilní platformy, včetně Call of Duty a PUBG. Podle posledních zpráv čínská společnost mění svou strategii a chce se zaměřit na vlastní značku, než upřednostňovat západní značky.

O větší pozornost se zasloužila party hra DreamStar, která je v Číně velmi populární. Právě z tohoto důvodu Tencent přesunul stovku vývojářů, kteří původně pracovali na nejnovějším Assassinovi, na vlastní projekt.

Assassin’s Creed Jade

První otevřený svět Assassin’s Creed pro zařízení iOS a Android se odehrává v Číně ve třetím století př. n. l., po období Válčících států a sjednocení Číny pod dynastií Qin. Ačkoliv poslední hra Assassin’s Creed Mirage se vrací spíše ke kořenům prvních dílů, mobilní adaptace Jade bude navazovat na dědictví nejslavnějších titulů Odyssey nebo Origins.

Novinkou bude také vytvoření vlastního assassina, jelikož v té době ještě řád zabijáků neexistoval.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Herní obchod

Nenechte si ujít jedinečné akce a slevy v herních obchodech Xzone a JRC!

guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments