Assassin’s Creed: Brotherhood – Shrnutí E3

Ubisoft na herním veletrhu E3 nešetřil snad ničím, odhalil toho opravdu spoustu. Informací je tolik, že ani nevím kde začít. Tak teda Assassin´s Creed: Brotherhood se bude odehrávat těsně po událostech druhého dílu, v roce 1499. Ezio Auditore žije spokojeným životem, netuší však že až se jednoho rána probudí bude všechno jinak. Na jeho panství v Toskánsku totiž zaútočí generál Cesar syn již známého Rodriga Borgii. Ezio se svým strýcem Mariem se snaží ze všech sil útok odrazit, ale nepodaří se jim to. Jak proběhne celý útok na vilu Auditore můžete zhlédnout v následujícím videu.

Druhou stránkou Brotherhood je hra pro více hráčů, i o tomto je spousta informací. V multiplayeru budete moci hrát za různé postavy, přičemž každá z nich bude mít odlišné vlastnosti a odlišný způsob zabíjení. Co více dodat, zhlédněte toto video, které vám objasní jak bude multiplayer probíhat.

Říká se to nejlepší nakonec a já doufám, že ohledně tohohle videa mám pravdu, oficiální trailer Assassin´s Creed: Brotherhood, více už toto video podtitul Brotherhood vystihnout nemohlo.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Herní obchod

Nenechte si ujít jedinečné akce a slevy v herních obchodech Xzone a JRC!