Assassins Creed Brotherhood: Dev Blog 1 a 2

Ubisoft, kokrétně Gabe Graziny představil první 2 dev blogy. Shrnují v nich informace ze série assassins creed a ve druhém blogu se podíváme na život Desmonda Milese od unou Abstergem až po jeho únik. Ubisoft navíc ukázal screen, na kterém je vidět jak bude Desmond vypadat ve třetím díle. Oproti assassins creed 2 si s ním vývojáři opravdu pohráli. Oba přeložené blogy i screen Desmonda najdete v pokračování článku.

Dev Blog 1:

Vítejte u brvního dev blogu. Série assassins creed je zaměřena na neustálý boj mezi templáři a asasíny. Zatímco templáři chtěj moc a ovládat lidi, asasíni prosazují vůli všech lidí na planetě. Hisoricky viděno to dělá z obou soupeře. Další co pohání obě skupiny v boji je existence mocných artefaktů „úlomků ráje“. Jedná se kulatou zlatou věc s rýhami na povrchu. Její majitel díky ní získá ohromnou moc. Přesná moc jablka není známa, ale z puzlů ze hry víme, že ho měli v držení Winston Churchil, Nikola Tesla, G. Washington i Napoleon Bonaparte. Úlomků ráje je po celém světě několik. Altairovy se na konce prvního dílu, poté co získal jablko objevila mapa ukazující všechny jablka na celém světě. (Spoiler) O původu jablek sme se něco dozvěděli na konci druhého dílu. Konkrétně při rozhovoru s Minervou. Vyrobili ho bytosti, jež žili ve starověku spolu s lidmi a jejich význam může hrát ve vvoji lidské rasy velkou roli. (konec spoileru) To by bylo hrubé schrnutí vesmíru assassins creed. Není sice úplné, ale na to budeme mít prostor v dalších dílech blogu.

Brzy se uvidíme Gabe Graziany

.

Dev Blog 2:

Vítejte zpět u blogu k assassins creed brotherhood. Dnes se podíváme na život Desmonda Milese. Ve 25 letech byl Desmond Miles unesen do Abstergo Industries. Byl použit dělání experimentů, kter měli něco společného s animem. Dr. Warren Vidic získal přístup k Desmondově DNA paměti a díky tomu mohl procházet vzpomnky jeho předků. Dr. Vidic doufal, že se díky tomu dostane k některému z Úlomků ráje. Jako vezeň Absterga byl Desmond připojen k animu a procházel vzpomínky svého předka Altaira v době 3. křížové výpravy. Doktor byl přímo posedlý, ale pravý dovod proč to dělá se Desmond nedozvěděl. Za svého pobytu v animu zjistil, že mezi templáři (Abstergem) a asasíny je válka. Obě organizace hledali tajemný artefakt, jež má moc změnit svět. Desmond viděl skutečný důvod svého únosu a zjistil, že ho Abstergo využívá je k nalezení jablka. Naštěstí se objevila Lucy dvojitá agentka, která ve skutečnosti dělala s asasíny a pomohla Desmondovy utéct. Cestou vzala důležité informace o nepřátelích i o tajemném subjektu 16. Poté co se dostali z Absterga se musel Desmond rozhodnout jestli chce spolupracovat s Asasíny. Ten byl rozhodnut už dávno a přidal se k nim.

Pro ty, co si rádi pročtou i originály jsou odkazy: Dev blog 1 a Dev blog 2 jen připomínám, že oba články jsou v němčině.

(Tvorba Martin49 a Roland)

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Herní obchod

Nenechte si ujít jedinečné akce a slevy v herních obchodech Xzone a JRC!